Dieta dla aktywnych

Nie wyobrażasz sobie dnia bez porządnej dawki ruchu? Sport to Twoja pasja i sposób na relaks? Dieta sportowa skierowana jest do aktywnych osób, które trenują co najmniej 3 razy w tygodniu. Zapewnia odpowiednią ilość i proporcje makroskładników niezbędnych do osiągania upragnionych celów treningowych. Posiłki charakteryzują się zwiększoną ilością węglowodanów złożonych oraz białka pochodzącego z dobrej jakości mięsa. Białko zagwarantuje odbudowę mięśni po treningach a węglowodany uzupełnią zapas glikogenu mięśniowego niezbędnego do intensywnej pracy. Odpowiedni poziom kalorii zapewni idealną dawkę energii potrzebną do codziennego funkcjonowania oraz treningów. Dodatkowo dieta jest bogata w antyoksydanty, czyli bioaktywne związki pochodzące głównie z owoców i warzyw. Antyoksydanty chronią komórki mięśni przed atakiem szkodliwych wolnych rodników wytwarzanych przez organizm po każdym ciężkim treningu. Proponowane menu jest bogate w owoce i warzywa, smaczne a przy tym lekkostrawne.

Dietę sportową dzielimy dwa warianty w zależności od rodzaju uprawianej dyscypliny i wyznaczonych celów treningowych na wysokobiałkową i wysokowęglowodanową. Aby dopasować ją do Twoich indywidualnych potrzeb zalecane jest spotkanie z naszym dietetykiem.

Razem z dietetykiem ustalisz , jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne i energetyczne – bierzemy pod uwagę intensywność Twojego treningu oraz charakter ćwiczen, Twoje cele, obecny stan zdrowia, sylwetkę a także płeć. Według wskazówek dietetyka nasi kucharze sporządzą zestawy pięciu posiłków, zgodnie z Twoimi potrzebami dietetycznymi i sportowymi.


Jedzenie dociera do Ciebie każdego ranka – otrzymujesz komplet pięciu dań, których przygotowanie do spożycia zajmie kilka chwil.

Ty koncentrujesz się na celach treningowych i osiągasz je o wiele łatwiej, niż wcześniej.
Wyślij ankietę żywieniową, skontaktujemy się i umówimy wizytę u dietetyka.

Zamów dietę dla aktywnych

Wybrana ilość dostaw: {{vm.selectedDates.length>0?vm.selectedDates.length:'-'}}

Możesz dostosować zamówienie klikając odpowiednie daty w kalendarzu poniżej

{{vm.disabledDatesObj.description}}

Szacunkowa cena: {{vm.order.price}} zł
Konsultant w rozmowie telefonicznej poinformuje Cię o możliwościach dostawy w Twojej miejscowości oraz o jej kosztach.

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie aby potwierdzić szczegóły realizacji