Dieta oczyszczająca

Dieta oczyszczająca na bazie warzyw i owoców przeznaczona jest dla osób, które pragną odnowy, zwiększenia sił witalnych i energii a także odpoczynku od produktów i potraw obciążających układ trawienny organizmu. Dieta może stanowić również wstęp do stosowania diety klasycznej opartej na zdrowym, racjonalnym modelu żywienia będącej w ofercie naszej firmy.

Zawiera: 5 posiłków tj. śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Śniadania i kolacje są w formie sałatek ze świeżych warzyw, na II śniadanie i podwieczorek serwujemy soki i koktajle warzywno-owocowe, obiad natomiast jest w postaci dania warzywnego po obróbce termicznej. Dieta została opracowana w taki sposób, aby dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin, mikroelementów, antyoksydantów i błonnika a jednocześnie odciążyć układ trawienny oraz zapewnić odpowiedni komfort stosowania diety bez uczucia głodu, osłabienia, wzdęć i dolegliwości gastrycznych, jak ma to często miejsce w przypadku oczyszczających głodówek czy diet bazujących tylko na sokach lub tylko surowych warzywach. Uwzględnienie w jadłospisie jednego dania gotowanego ma na celu ograniczenie ryzyka negatywnych, gwałtownych reakcji oczyszczających i uczynienie diety delikatniejszej. Aby zwiększyć przyswajalność niektórych witamin wprowadzono niewielkie ilości zdrowych tłuszczy w postaci nasion lnu, słonecznika, orzechów i pestek dyni.


Podczas stosowania diety zaleca się picie większej ilości wody z dodatkiem cytryny, herbat ziołowych np. z czystka lub pokrzywy a wykluczenie z diety kawy i czarnej herbaty. Z uwagi na niską kaloryczność diety wskazane jest ograniczenie aktywności fizycznej i nie podejmowanie prac wymagających większego wysiłku.

Zalecamy stosowanie Diety oczyszczającej nie częściej niż raz na kwartał.

Okres zamówienia 3, 4 lub 5 dni

Zamów dietę oczyszczającą

Możesz dostosować zamówienie klikając odpowiednie daty w kalendarzu poniżej

{{vm.disabledDatesObj.description}}

Szacunkowa cena: {{vm.order.price}} zł
Konsultant w rozmowie telefonicznej poinformuje Cię o możliwościach dostawy w Twojej miejscowości oraz o jej kosztach.

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie aby potwierdzić szczegóły realizacji